مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه

به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه بنیاد مسکن استان زنجان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان خرمدره و ابهر حضور یافتند . در این سخنرانی ها ایشان با تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب ۱۰۰ امام (ره) ، با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که حساب صد از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل است افزود بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نهادهای خدوم جمهوری اسلامی است که از ابتدای تاسیس تا کنون منشا خدمات فراوانی برای جامعه شهری و روستایی بوده است . وی ادامه داد که تمام نیروهای بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی در این تشکیلات فعالیت می‌کنند و خودشان را سرباز آماده به خدمت نظام و همواره آماده خدمت به محرومین میدانند . مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به فعالیت های بنیاد مسکن زنجان با اعلام اینکه تهیه طرح هادی در تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به اتمام رسیده است ، از اجرای این طرح در ۳۳۷ روستای استان خبر داد .

وی افزود ۶۱ درصد از واحدهای مسکونی روستایی در سطح استان نیز سند دار شده و تا کنون ۵۹ درصد واحدهای مسکونی روستایی استان مقاوم سازی و بهسازی شده است که ۴۸۹۱۰ واحد مسکونی روستایی را شامل میشود .

حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با بیان اینکه که پروژه های مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵۰۰۰ نفر که به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده از پیشرفت ۹۸ درصدی برخورداراست و از این حیث بنیاد مسکن استان زنجان رتبه سوم کشوری را دارا میباشد .

وی سخنرانی خود را با سخنان اخیر مقام معظم رهبری پایان داد و گفت لازم است حساب ۱۰۰ که شرف انتساب به اسم مبارک حضرت امام قدس سره را داشته است و منشأ خیرات و برکات برای مردم فقیر و محروم بوده همچنان باقی باشد و مردم مؤمن و با گذشت، به‌وسیله آن برای مسکن محرومین انفاق کنند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group