امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

حضور به موقع بنیاد مسکن در مناطق سیل زده خدابنده

حضور به موقع بنیاد مسکن در مناطق سیل زده خدابنده

به دنبال وقوع سیل در ۸ روستای  شهرستان خدابنده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعزام ۱۵ کارشناس به مناطق حادثه دیده نسبت به شناسایی واحدهای مسکونی خسارت دیده ، بررسی وضعیت موجود و کمک رسانی به مردم اقدام کرد.
همچنین مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور در این مناطق از نزدیک به بازدید از مناطق سیل زده  پرداخته و دستور انجام هرچه سریعتر رسیدگی به وضعیت خانه های خسارت دیده و کمک به حلدثه دیدگان را صادر کرد.
همچنین در ادامه بازدیدهایی توسط مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، فرماندار شهرستان خدابنده و سایر مدیران دستگاه های مدیریت بحران از این مناطق به عمل آمد. و مس از تشکیل جلسه ستاد بحران شهرستان نیز اقدامات لازم جهت کمک رسانی به این روستاها در جریان است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group