امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

حضور بنیاد مسکن در نمایشگاه ملی روز روستا

حضور بنیاد مسکن در نمایشگاه ملی روز روستا

پس از برگزاری جلسات هماهنگی با حضور فرمانداری محترم با ادارات مرتبط مسئولیت غرفه آرائی شهرشتان ابهر در نمایشگاه بین المللی تهران به عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ابهر و میراث فرهنگی واگذار گردید که با حضور در محل دائمی نمایشگاه های تهران و تحویل غرفه به اتفاق ادارات دیگر نسبت به راه اندازی غرفه از فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آبادانی روستاها  و خصوصا نسبت به معرفی بافت باارزش روستای درسجین در قالب پخش تراکت و تابلوهائی از روستای مذکور اقدام گردید .

۹۴/۷/۱۶

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group