امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در نمایشگاه ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی

حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در نمایشگاه ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در نمایشگاهی که از سوی مدیریت بحران استانداری از دوم الی هفتم دی ماه در محل مجموعه تاریخی فرهنگی کارخانه کبریت زنجان برگزار شد حضور یافته و با ارائه دستاوردها و اقدامات خود در زمینه  کاهش اثرات بلایای طبیعی عملکرد این نهاد در زمینه حوادث غیر مترقبه گذشته کشور و نقش اساسی این آن در مواقع بحران و توان فنی و آمادگی خود  را به نمایش گذاشت.

در این نمایشگاه دستگاه های دیگری همچون هلال احمر، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان نظام مهندسی، شهرداری، راه و شهر سازی، سازمان آتش نشانی، علوم پزشکی، منابع طبیعی و آبخیزداری و… حضور داشتند که با ارائه عملکرد خود در حوزه ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group