مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

حضور بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در کمیته اجرایی و راهبردی نخستین همایش ملی کیفیت در فضاهای معماری و شهری

نخستین همایش ملی کیفیت در فضاهای معماری و شهری با حضور دکتر فلامکی عضو هیت علمی دانشگاه،حناچی شهردار تهران،دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، دکتر معصومی شهردار زنجان جمعی از اساتید این حوزه ، معاونین بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولین استانی در روز چهارشبه مورخه ۹۸/۲/۱۱ در دانشگاه زنجان برگزار شد.

محورهای این همایش، مبانی و نظریه های کیفیت در فضاهای معماری ، شهری و روستایی ، کیفیت در قلمروهای عمومی ،آسیب شناسی و ارزیابی کیفیت در معماری و قلمروهای عمومی ،کیفیت در بازآفرینی فضاها و بافت های با ارزش، کیفیت در مناظر شهری و بافت های روستایی و کیفیت در فضاهای معماری و شهری می باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group