امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

این بنیاد متعهد است حریم شخصی مراجعین خود را حفظ نماید . حریم خصوصی شما برای ما اهمیت دارد وبدین منظور خود را ملزم به حفاظت داده ها می دانیم .

به منظور کار با این تار نما و یا استفاده از خدمات الکترونیکی و غیر حضوری آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است اتخاذ شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :

  1. اطلاعات هویتی :نام و نام خانوادگی ،کد ملی ، شماره تلفن تماس
  2. اطلاعات تماس :  شماره تلفن ، آدرس و آدرس نامه الکترونیکی

اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست برای وارد کردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت

ما اطمینان می دهیم که اطلاعات شما را در اختیار هیچ سازمان، یا فرد، یا تارنمای دیگری قرار نمی دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای ای کار دریافت کنیم و نیز خود را ملزم می دانیم از کلیه اطلاعات شخصی و سایر موارد مندرج در سایت حفاظت نماییم

سایت ما نیز ممکن است به سایتهای دیگری لینک شود ، وقتی که شما از طریق این لینکها از سایت ما خارج می شوید توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایتها هیچ کنترل و تعهدی نداریم و شما باید به حریم خصوصی آنها مراجعه نمایید.

استفاده از کوکی ها
به منظور استفاده از تارنما، از کوکی ها استفاده میشود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنما ما بر روی رایانه شخصی شما قرار می دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورر خود، از استفاده از کوکی ها جلوگیری کنید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group