مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر:

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر:
بنیاد مسکن به حق عملکرد رضایت بخشی دارد
مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه به همرا معاونین بنیاد مسکن استان با حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه شهرستان ابهر دیدار کردند .
  در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به دیدگاه های جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص خدمت به مردم و توانمندی های موجود در بدنه فنی مهندسی بنیاد مسکن استان ابراز داشت بنیاد مسکن استان زنجان آمادگی کامل جهت عمران و ابادانی در روستاها و شهرها را داشته و میتواند بازوی توانمند عمرانی در استان باشد .
امام جمعه شهرستان ابهر ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن در استان افزود با توجه به این کارنامه درخشان ما نیز حامی این نهاد انقلابی در استان هستیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group