امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

جلسه گردهمایی اعضاء شوراهای اسلامی و دهیاریهای بخش انگوران

جلسه گردهمایی اعضاء شوراهای اسلامی و دهیاریهای بخش انگوران در خصوص تسهیلات طرح بهسازی و نوسازی اماکن روستایی در شهر دندی برگزار شد . در این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز شد . ابتدا بخشدار بخش انگوران جناب آقای ملکی به مهمانان و اعضاء شورای اسلامی و دهیاریها خیر مقدم گفتند و درخصوص اهداف

 گردهمائی  این چنین گفت : این جلسه برای هماهنگی بیشتر بین بنیاد مسکن و دهیاریها برای جذب تسهیلات طرح بهسازی و مقاوم سازی برگزار شده و از دهیاریها درخواست کرد تا اطلاع رسانی لازم را به اهالی روستاها انجام دهند وی از تخصیص مازاد سهمیه این تسهیلات و حضور نماینده بنیاد و نماینده بانک مسکن در شهر دندی برای رفاه حال متقاضیان ابراز خرسندی نمود . سپس آقای صبری معاون بازسازی و بهسازی مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در مورد تعداد واحدهای غیر مقاوم شهرستان ماهنشان گفته و گفت : حدود ۷ هزار واحد در این شهرستان وجود دارد که تاکنون ۱۵۰۰ واحد مقاوم سازی شده است و به علت حادثه خیز بودن منطقه نیاز هست که برای مقاوم سازی اقدامات اساسی صورت پذیرد . وی از تولید اسکلتهای پیچ و مهره ای و مزایای این اسکلتها هم گفتند و گفت : این اسکلتها در متراژ ۶۰ الی ۱۲۰ متری و به صورت ۱ و ۲ طبقه ای طراحی شده و نصب و اجرای این اسکلتها بسیار مقرون به صرفه و راحت می باشد و از دهیاریها خواست تا واحدهای احداثی خود با این اسکلت احداث نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group