امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

جلسه کمیته تصویب طرح هادی روستایی با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان و فرماندار شهرستان خدابنده

جلسه کمیته تصویب طرح هادی روستایی با حضور مهندس نوری مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان، مهندس بیگدلی فرماندار شهرستان خدابنده و مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد.

در این جلسه بازنگری طرح هادی روستاهای گوگجه ییلاق، گوندره ازتوابع بخش مرکزی و پیرمرزبان از توابع بخش بزینه رود و دوتپه سفلی از توابع بخش دوتپه شهرستان خدابنده به تصویب رسید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group