امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

جلسه کارگروه نظارت بر تسهیلات تکلیفی بانک های استان

جلسه کارگروه نظارت بر تسهیلات تکلیفی بانک های استان زنجان با حضور دکتر نیک سرشت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان، آبی پور مدیر کل دفتر  هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و رئوسای بانک های عامل استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر نیک سرشت با بیان اینکه، عملکرد سازمان های بخشی و کمیته های استانی و شهرستانی در خصوص طرح های اشتغال زایی مناسب بوده است، افزود: زمان که طرح اقتصادی متقاضیان به بانک ها ارسال می شود باید به صورت دقیق بررسی شده تا کمترین اشکال را دشته باشد، چرا که ناقص بودن پرونده ها ، موجب اتلاف زمان و هزینه ها می شود.

وی با اشاره به وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی به طرح ها گفت: در این زمینه وضعیت پرداخت بانک ها قابل دفاع نبوده و انتظار می رود تسریع لازم در این خصوص انجام شود.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد از عملکرد بانک ها در زمینه پرداخت تسهیلات نوسازی مسکن روستایی گزارش ارائه داد و خواستار افزایش همکاری و تعامل بانک ها با متقاضیان و پرداخت تسهیلات شد.

وی از ارتقای جایگاه استان در زمینه طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی کل کشور خبر داد و رتبه زنجان را ۲ در کل کشور اعلام کرد  و گفت: با پیگیری و تاکیدات استاندار بر همکاری بانک های عامل و ضرورت سرعت بخشیدن به احداث مسکن مقاوم در روستاها و تلاش بنیاد مسکن استان زنجان، ۸۱ درصد از سهمیه ابلاغی تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در استان برای مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی محقق شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: از مجموع ۳۲۰۰ فقره تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی ، از محل اعتبارات سال ۹۵ مسکن روستایی استان زنجان ،۲۵۸۱ سهمیه ابلاغ شده و از این تعداد قرارداد ۲۱۰۵ فقره تسهیلات بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی در بانک ها منعقد شده است.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group