امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان با حضور فرخی فرماندار زنجان

جلسه هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان با حضور فرخی فرماندار زنجان ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان ، نجفی بازرس ، همتیان رییس هیئت مدیره انجمن ، وهابی وطن مدیر عامل و سایر اعضا برگزار گردید . در ابتدا همتیان ضمن خیر مقدم و تشکر بابت حضور فرماندار گزارشی از عملکرد و ساختار و اعضای انجمن خیرین مسکن ساز استان ارائه نمود و از همکاری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به صورت ویژه قدر دانی کرد . پس از آن نصیری مدیر حساب ۱۰۰ امام ( ره ) و از اعضای انجمن با اشاره به سال تاسیس این انجمن به صورت کشوری از سال ۱۳۸۳ و تقسیم استان ها به شش منطقه و قرارگرفتن استان زنجان در منطقه یکِ این دسته بندی ،  از رتبه برتر انجمن استان زنجان در بین استان های  منطقه یک خبر داد .  سپس وهابی وطن با ارائه گزارش درباره وضعیت پروژه ها از ابتدای تاسیس انجمن و رسیدن تعداد واحد های انجام شده و در دست اقدام به بیش از ۱۰۰۰ دستگاه تا کنون خبر داد . و با بیان مشکلات و موانع خواستار رفع آن ها شد . در این بین حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن استان با تشکر از فرماندار و نقش کلیدی وتوجه ایشان به این امر با اشاره به هدف اصلی انجمن که در راستای فرمان تاریخی امام ( ره ) در زمینه ساخت مسکن محرومین میباشد افزود که استان زنجان از استان های پیشرو بین استان های منطقه خود در زمینه ساخت مسکن محرومین توسط انجمن خیرین میباشد و این امر با تعامل خوب صورت گرفته با دستگاه های مختلف ، استفاده بهینه از تسهیلات و تلاش بی وقفه اعضا صورت گرفته است . وی همچنین با بیان اینکه بنیاد مسکن یاری رسان انجمن در تمامی مراحل بوده افزود که واحد های مسکونی ساخته شده با بکارگیری مصالح خوب ، استفاده از تکنولوژی روز و تیم های مهندسی مجرب از کیفیت بالایی برخوردار است و در عین حال با قیمت بسیار پایین و مناسب در اختیار محرومین قرار میگیرد . وی خواستار همکاری هرچه بیشتر از سوی بانک ها و اعطای تسهیلات به محرومین شد تا بیش از پیش و با سرعت بیشتری مسکن سازی برای محرومین استان انجام گیرد . همچنین سایر اعضا  با بیان نقطه نظرات ، پیشنهادات و توضیحات در زمینه گسترش فعالیت های انجمن ، ساخت مسکن محرومین و همکاری در این زمینه  را وظیفه اصلی همه دستگاه های مربوطه دانستند . در ادامه فرماندار زنجان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته فعالیت های این مجموعه را بسیار مثبت ارزیابی کردند و افزودند تلاش های لازم در جهت پیشرفت و کمک هرچه بیشتر به انجمن را انجام خواهند داد . همچنین با اشاره به نقش خیرین در این زمینه ، جذب هرچه بیشتر آنان و تعامل با سایر انجمن های خیریه جهت شناسایی محرومین را خواستار شدند و خاطر نشان کردند طی  جلسه ای  با حضور مسئولین بانکی مشکلات تسهیلاتی پروژه ها مرتفع خواهد شد . در پایان جلسه با ذکر صلوات پایان یافت .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group