امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

جلسه هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز

 

 

جلسه هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز با حضور آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ، انصاری استاندار زنجان ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان ، همتیان رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز ، نجفی بازرس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز ، وهابی وطن مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ، باقری ، عزیزی ، جزیاری ، اذانی و بریری از اعضای هیئت امنا و مدیره  در دفتر امام جمعه تشکیل شد . در این جلسه حاجی زاده با ارائه گزارشی کامل از عملکرد و فعالیت های انجمن خیرین مسکن ساز از همکاری کلیه مسئولین ، دستگاه ها و خیرین علی الخصوص هیئت مدیره تقدیر و تشکر نمود . مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از آغاز ساخت ۲۰ پروژه مسکن در ۵ شهرستان زنجان، ابهر، خدابنده، خرمدره و ایجرود خبر داد و افزود: تاکنون ساخت ۱۱۸۶ واحد مسکونی محرومین در استان زنجان آغاز شده، که از این تعداد ۱۶۹ واحد تحویل داده شده و ۱۰۰ واحد دیگر آماده واگذاری می باشد و ۶۰ واحد در دهه فجر امسال به واجدین شرایط تحویل داده می شود. در ادامه حجت الاسلام خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در این جلسه رقم ریالی کمک های مردمی واریز شده به حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی(ره) در استان و کشور را کمرنگ دانست و اظهار داشت: باید با اتخاذ تدابیر لازم و انجام تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب، علاقه مندی مردم نسبت به حمایت از تامین مسکن محرومین را جلب نمود. سپس استاندار زنجان ا تاکید بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه در جلب مشارکتهای مردمی، گفت باید با اطلاع رسانی مناسب، میزان مشارکتهای مردمی را افزایش داد. مهندس انصاری با بیان این مطلب که به لحاظ تولید مسکن، در کشور بیش از میزان نیاز، مسکن تولید شده است افزود: به لحاظ مالکیت در موضوع مسکن در کشور کمبود وجود دارد که با ارائه روش های جدید می توان تعداد افراد بیشتری را در بهره مندی از مسکن مناسب یاری نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group