امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه هم اندیشی در خصوص همکاری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان استان زنجان

جلسه هم اندیشی در خصوص همکاری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بنیاد مستضعفان استان زنجان

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و بنیاد مستضعفان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان، مهندس هادی نژاد مدیرکل بنیاد مستضعفان  استان و کبودوند معاون مالی بنیاد مستضعفان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص اساسنامه بنیاد مسکن و فرمان تاریخی امام ( ره) در خصوص خدمت به قشر محروم و تامین مسکن محرومین ارائه نمود و افزود اهداف بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان در راستای خدمت به محرومین مشترک است . وی با تاکید بر ایجاد زمینه های همکاری بین دو سازمان از توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن جهت مشارکت در طرح های عمرانی سخن گفت. مدیرکل بنیاد مسکن اظهار داشت با هماهنگی و همکاری بیشتر می توان فرصت های جدیدی در راستای خدمت به محرومین ایجاد کرد. در ادامه مهندس هادی نژاد ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه گفت: هیچ محدودیتی در همکاری با بنیاد مسکن نداریم و میتوانیم با مشارکت هم و تعریف فعالیت ها و پروژه های جدید در راه خدمت به محرومین قدم برداریم. در پایان مقرر شد کارگروهی متشکل از نمایندگان دو دستگاه جهت بررسی های اولیه فرصت های همکاری تشکیل شود تا تصمیمات لازم در جلسات بعدی اتخاذ گردد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group