امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

جلسه هماهنگی اجرای تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری در شهرستان ابهر

جلسه هماهنگی اجرای تفاهم نامه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری در شهرستان ابهر

 

جلسه هماهنگی کلی ونهایی از بابت نحوه و چگونگی اجرای تفاهم نامه ابلاغی از سوی استان (تفاهم نامه بین معاونت عمرانی استانداری و مدیر کل محترم بنیاد مسکن استان ) با حضور گل محمدی  بخشدار بخش مرکزی – کارشناسان مربوطه – دهیاران روستاهای بخش مرکزی شهرستان ابهر  و حیدری مدیر بنیاد مسکن شهرستان ابهر مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ در سالن جلسات بنیاد مسکن این شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حیدری ضمن خوش آمد گویی به اعضای حاضر در جلسه و تقدیر و تشکر از زحمات فرماندار ، بخشدار و همکارانشان و اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران از تعامل و همکاری خوب در جهت بهبود شاخص های فنی در روستا و همچنین از خدمات بخشدار مرکزی تقدیر و تشکر نمود و از اینکه بتوان در روستاها  شاخص های فنی و کیفی را ارتقاء بخشید اظهار امیدواری کردند . همچنین خواستار اجرائی شدن کنترل کلیه ساخت و سازهای واحدهای روستائی توسط اعضای نظام فنی روستائی و اطلاع رسانی و توجه اهالی جهت بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی قبلی توسط  روستائیان عزیز شد.

در ادامه اعضاء در خصوص تفاهم نامه و نحوه اجرا  بحث وگفتگو کردند و توجیهات لازم توسط مجموعه انجام گرفت و در پایان گلمحمدی ضمن حمایت و پشتیبانی از تفاهم بعمل آمده در خصوص اعتبارات دهیاری و اینکه بتوان امور مربوطه را به نحو احسن چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی انجام نمود توصیه های لازم را به اعضای محترم کرده و از دهیاران محترم خواستند تا در اسرع وقت و بدون فوت وقت نسبت به انعقاد قرارداد با بنیاد مسکن شهرستان اقدام لازم را به عمل آورند و از مجموعه بنیاد مسکن نیز خواست که امور اجرائی برابر نقشه ومشخصات و آئین نامه های ابلاغی انجام گیرد و در ادامه بنیاد مسکن نماینده خود را جهت پیگیری موضوع به بخشداری معرفی نمایند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group