امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱

جلسه مشترک مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در راستای گسترش تعاملات در اجرای پروژه ها ی طرح اقدام ملی مسکن

جلسه ای با حضور مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مهندس مجتبی زاده ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و تنی چند از مدیران عامل شرکت های مشاور و حقوقی با موضوع پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار گردید.

مهندس خواجه ای با اشاره به رسالت بنیاد مسکن که همانا ساخت مسکن و خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه میباشد، به احداث پروژه های اقدام ملی در این قشر از جامعه نیز اشاره نموده و ابراز امیدواری کرد: با همکاری دو ارگان سرعت پیشرفت پروژه های فوق افزایش می یابد.

وی با اعلام این که در شهر های زیر ۱۰۰هزار نفر جمعیت متولی اجرای طرح های قدام ملی، بنیاد مسکن می باشد، ادامه داد: تمامی شهرستان های استان به جزء زنجان و ابهر، جمعیتی زیر ۱۰۰هزار نفر دارند و لذا بنیاد در تمامی این شهر ها حضوری فعال دارد.

در ادامه مهندس مجتبی زاده نیز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را نهادی پویا و کارامد خواندند و با بیان این موضوع که سازمان نظام مهندسی به عنوان بزرگترین تشکل حرفه ای استان با تکیه بر توان فنی اعضای خود آمادگی خود را جهت تعامل و همکاری در راستای اجرای هرچه بهتر پروژه های طرح اقدام ملی مسکن به عنوان یک وظیفه اجتماعی اعلام میدارد، به راهکارهای قانونی و اجرایی تسهیل روند فعالیت های بنیاد نیز اشاره کردند.

در پایان مدیران عامل شرکت های حقوقی و مشاور طرف قرارداد بنیاد مسکن نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و پیشنهادات خود را در خصوص تسهیل و تسریع روند اجرای پروژه ها بیان داشتند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group