امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه مشترک مدیران شرکت برق و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

جلسه مشترک مدیران شرکت برق و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان
مهندس عادل کاظمی مدیرعامل شرکت برق استان و هیئت همراه با مهندس سجاد صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان دیدار کردند. در این جلسه مهندس کاظمی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی که در راه خدمت به مردم موفق عمل نموده است افزود بنیاد مسکن با اجرای طرح های هادی و پروژه های متعدد عمرانی در سطح استان توانسته است خدمات ارزنده ای در توسعه روستا ها ارائه نماید. وی تاکید کرد که افزایش تعاملات با بنیاد مسکن استان را در دستور کار داریم تا با هماهنگی های بیشتر به خصوص در اجرای طرح های هادی بتوانیم  به روستاایان خدمت کنیم. مهندس صنعتی منفرد نیز ضمن ابراز رضایت از همکاری های صورت گرفته بین دو سازمان افزود امیدواریم در بحث  توسعه روستاها راهکارهای جدیدی برای افزایش سرعت انجام پروژه ها با توجه به اهمیت توسعه شبکه های برق روستایی دست یابیم. وی همچنین لزوم توسعه روستاها برای توسعه پایدار استان را مهم ارزیابی کرده و تاکید کردکه این امر نیازمند هماهنگی های تمامی دستگاه های خدمات رسان در روستاها است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group