امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

جلسه مشترک مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

جلسه مشترک مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان
طی جلسه ای مهندس وثوقی مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین این اداره کل با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دیدار کردند. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این بنیاد همراه بود دو طرف در خصوص گسترش زمینه های همکاری گفتگو کردند. مهندس وثوقی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در همکاری های انجام شده با اشاره به توان فنی و مهندسی موجود در این نهاد گفت بنیاد مسکن استان همواره با این توانمندی توانسته است نقش مهمی در اجرای پروژه های عمرانی شهری و روستایی سطح استان داشته باشد. وی همچنین گسترش زمینه های همکاری با بنیاد مسکن استان را خواستار شد. در ادامه مهندس صنعتی منفرد مطالبی در خصوص پتانسیل های موجود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ائم از وجود نیروهای متخصص و با دانش و وجود توان سخت افزاری همچون اشین آلات توانمند را عامل کسب موفقیت های فراوان این نهاد دانست و افزود همواره در راه توسعه استان آماده همکاری با دستگاه های دیگر به ویژه اداره کل راه و شهرسازی استان در انجام پروژه های شهری و روستایی هستیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group