امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

جلسه مشترک مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

جلسه مشترک مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان

طی جلسه ای مهندس وثوقی مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین این اداره کل با حضور در بنیاد مسکن استان با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد دیدار کردند. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این بنیاد همراه بود دو طرف در خصوص روند پیشرفت پروژه های مشترک و رفع مشکلات و موانع موجود گفتگو کردند. در این جلسه هر یک از معاونین بنیاد مسکن استان زنجان در خصوص حوزه های مرتبط کاری با اداره کل راه و شهرسازی استان مطالبی را عنوان نمودند. از جمله این مطالب مسکن اجتماعی ، پروزه پردیس سینمایی گاوازنگ و مجموعه گردشگری تفریحی قره داغ زنجان و… بود . در ادامه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به رویکرد دولت در توجه به تامین مسکن محرومین لازمه تحقق این امر را تعامل بیشتر در بحث تامین زمین و خدمات زیربنایی عنوان نمود . پس از ان مهندس وثوقی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در همکاری های انجام شده ا امه این همکاری ها و گسترش تعاملات را عمل رفع مشکلات دانسته و اضافه کرد می توانین با رایزنی و کمک به یکدیگر در میشبرد پروژه ها و رفع موانع موفق باشیم . در پیایا مقرر شد در خصوص هر یک از پروژه ها مشکلات در سطح کارشناسی در کمیته های مرتبط و معاونت های مربوطه بررسی و حل و فصل قرار گیرد تا در جلسه آتی پیگیری لازم صورت پذیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group