امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

جلسه مشترک بنیاد مسکن و مدیرکل دفتر فنی استانداری در خصوص پروژه سرمایه گذاری سایت فرهنگی ، در محور گردشگری گاوازنگ

جلسه مشترک بنیاد مسکن و مدیرکل دفتر فنی  استانداری در خصوص پروژه سرمایه گذاری  سایت فرهنگی ، در محور گردشگری گاوازنگ
در جلسه ای که  با حضور مهندس نیازی مدیرکل دفتر فنی استانداری،مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،مهندس محمدی سرپرست معاونت عمران روستایی، مهندس نبی لو سرپرست معاونت مسکن شهری و مهندس وثوقی مدیرکل راه و شهرسازی استان  در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد در خصوص پروژه سرمایه گذاری سایت فرهنگی محور گردشگری گاوازنگ رایزنی به عمل آمد . در این جلسه مهندس نیازی با اشاره به توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن استان و همکاری های مطلوب این نهاد با معاونت عمرانی استانداری  در پروژه های عمرانی گذشته همچون ساماندهی حاشیه زنجانرود و پروژه های متعدد محور گردشگری گاوازنگ، ابراز امیدواری کرد در این پروژه سرمایه گذاری نیز  با همکاری ها و مدیریت مطلوب بتوان به موفقیت دست یافت. در ادامه مهندس صنعتی منفرد با ارائه توضیحاتی در خصوص جوانب فنی این پروژه از آمادگی کامل بنیاد مسکن استان در خصوص اجرای  پروژه سرمایه گذاری سایت فرهنگی محور گردشگری گاوازنگ خبر داد. در ادمه پس از بحث و گفت و گو مقرر شد در جلسات آتی در خصوص این پروژه سرمایه گذاری تصمیمات اصلی با همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، سازمان همیاری شهرداری ها و اداره کل راه و شهرسازی استان اتخاذ گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group