امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه مشترک بنیاد مسکن و اداره اوقاف و امور خیریه استان زنجان

جلسه مشترک بنیاد مسکن و اداره اوقاف و امور خیریه استان زنجان

طی جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا باقری مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان و صنعتی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان و نصیری مدیر مشارکت های مردمی و مقدم مدیر بنیاد مسکن شهرستان خدابنده در دفتر مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه تشکیل گردید که در این جلسه در خصوص مشکلات زمین های موقوفی واقع در شهرستان خدابنده و روستاهای استان و انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان خدابنده مورد بحث و بررسی قرار گرفت که حاج آقا باقری بیان کردند در صورت امکان و در چهارچوب قوانین موقوفه حاضر هستیم جهت احیا و کمک به مردم و مستضعفین همکاری های لازم را انجام دهیم . در ادامه مهندس حاجی زاده نیز ضمن تقدیر و تشکر از اداره اوقاف برای رفع مشکلات زمین های موقوفه پیشنهاداتی ارائه نمودند و جلسه با ذکر صلوات پایان یافت .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group