امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل راه و شهرسازی استان

نشست مشترکی که در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۹/۲۶ با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان و مهندس بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین دو دستگاه برگزار شد، در خصوص روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر در سطح استان  بحث و گفتگو گردید.

همچنین در ادامه جلسه در خصوص بررسی ادامه روند آماده سازی سایت ۷۳ هکتاری زنجان و سایر پروژه های بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی مباحثی مطرح شد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group