امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری زنجان در خصوص پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری بنیاد مسکن استان

جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان،حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین وی با مهندس اطاعتی مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری زنجان در خصوص پروژه های عمرانی و  سرمایه گذاری برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد به ساختار سازمانی و توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد مسکن در حوزه های مختلف شهری و روستایی از طراحی تا اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت:  بنیاد مسکن استان در راستای گسترش تعاملات برای اجرای پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری برای توسعه استان آمادگی لازم را دارد.

وی با اشاره به تفاهم نامه های متعدد شده با معاونت عمرانی استانداری، میراث فرهنگی و … افزود: بنیاد مسکن در حوزه توسعه روستایی با محوریت معیشت ، اشتغال و گردشگری ورود پیدا کرده و می تواند با توان فنی و مهندسی خود با دستگاه های اجرایی تعامل خوبی داشته باشد.

در ادامه مهندس اطاعتی ضمن تقدیر از فعالیت های بنیاد مسکن استان، خواستار گسترش ارتباطات و تعاملات بنیاد مسکن با حوزه سرمایه گذاری استانداری شد.

وی با بیان اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با وجود نیروهای فنی و متخصص در اجرای پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری موفق عمل نموده است که باید از ظرفیت و پتانسیل های این نهاد به خوبی برای پیشرفت استان استفاده شود.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group