مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شورای اسلامی شهر زنجان

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شورای اسلامی شهر زنجان

با حضور نصیری رئیس شورای اسلامی شهر زنجان مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان ، خدایی عضو شورای اسلامی شهر زنجان و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره به حوزه های فعالیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و وجود نیروهای متخصص و توان فنی و تجربه فراوان این‌نهاد در اجرای پروژه های عمرانی در خصوص همکاری با شهرداری زنجان در پروژه های عمرانی شهری اعلام امادگی کرد.
وی افزود بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان می تواند با دارا بودن نیروهای متخصص و تجربه و توان فنی بالا در عمران، ابادانی و توسعه شهر زنجان به تمامب دستگاه های استان کمک نماید.
وی همچنین اظهار داشت مجموعه مدیریت شهری امری بسیار وسیع و گسترده است که با همکاری و هماهنگی و تلاش همه دستگاه ها امکان پدیر خواهد بود.

در ادامه رئیس شورای شهر زنجان ضمن استقبال از رویکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملکرد این نهاد را نشان از تعهد و توانایی ان در پروژه های عمرانی متعدد دانسته و افزود می توان با هماهنگی های بیشتر تعاملات فی مابین را گسترش داده و از نتایج آن در توسعه شهری بهره مند شد.
نصیری همچنین رویکرد شورای شهر زنجان را درون زایی و استفاده از نیروها و توان داخلی استان در امر مدیریت شهری و اجرای پروژه های عمرانی عنوان نمود که نیازمند اصلاحاتی در رویکردهای گذشته است.

در پایان مقرر گردید تفاهم نامه ای در خصوص همکاری های دو دستگاه منعقد گردد تا نسبت به تصمیمات لازم در خصوص اجرای پروژه های عمرانی شهری اقدامات لازم صورت گیرد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group