مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری

جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری

جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین وی با مهندس اطاعتی مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری زنجان برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با اشاره با ساختار سازمانی و توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد مسکن در حوزه های مختلف شهری و روستایی از طراحی تا اجرای پروژه های عمرانی در راستای هر گونه همکاری در پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری استان اعلام آمادگی کرد. وی با اشاره به تفاهم نامه های متعدد منعقد شده با معاونت عمرانی استانداری، میراث فرهنگی و … افزود بنیاد مسکن در حوزه توسعه روستایی با محوریت معیشت ، اشتغال و گردشگری ورود پیدا کرده است و می تواند با توان فنی و مهندسی خود با دستگاه های اجرایی تعامل خوبی داشته باشد. در ادامه مهندس اطاعتی ضمن تقدیر از تشکیل این جلسه خواستار بیشتر شدن ارتباطات و تعاملات بنیاد مسکن با حوزه سرمایه گذاری استانداری شد. وی با اشاره به شناختی که از تجربه و توان بنیاد مسکن داشت افزود می توان از پتانسیل های این نهاد به صورت موثر در پروژه های سرمایه گذاری استان بهره برد. وی اظهار داشت مباحث گردشگری و بوم گردی در راستای توانمند سازی روستاییان از زمینه های مناسب این امر است. در پایان پس از گفتگوهای انجام شده مقدر شد در جلسات کارشناسی مباحث مطروحه بررسی و تفاهم نامه ای فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری منعقد گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group