مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

جلسه مشترک با نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار زنجان

جلسه مشترک با نماینده مجلس شورای اسلامی  و فرماندار زنجان

جلسه  هم اندیشی درباره شهر نیک پی  با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، علیمردانی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، فرخی فرماندار زنجان و اسماعیلی شهردار شهر نیک پی  برگزار گردید . در این جلسه درباره مشکلات موجود در این شهر به خصوص  مشکلات مربوط به حوزه مسکن بحث و تبادل نظر گردید و هریک از اعضای جلسه  با ارائه پیشنهاداتی  همکاری بیشتر دستگاه های اجرایی برای رفع موانع موجود در زمینه مسکن در این شهر را خواستار شدند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group