امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

جلسه مجمع عادی عمومی هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز استان برگزار شد

جلسه مجمع عادی عمومی هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز استان برگزار شد
نشست مجمع عادی عمومی هیئت امنای انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، مهندس درویش امیری استاندار زنجان، مهندس سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور ومدیرکل حساب ۱۰۰ امام(ره) ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان مهندس همتیان رییس هیئت مدیره و  وهابی وطن مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان و سایر اعضا برگزار شد. در این  جلسه مهندس صنعتی منفرد  با اشاره به اینکه این انجمن در راستای فرمان امام راحل در خصوص احیاء حساب ۱۰۰ ایجاد شده و هدف آن جذب مشارکت های مردمی در ایجاد سرپناه برای محرومین جامعه می باشد. در خصوص عملکرد حساب ۱۰۰ امام (ره) در استان مطالبی را ارائه نموده و انجمن خیرین مسکن ساز استان را مایه خیر و برکت در جامعه دانست که توانسته به موفقیت های شایانی در ساخت مسکن برای محرومین دست یابد.در ادامه مهندس سلگی با اشاره با عملکرد کلی انجمن خیرین مسکن ساز کشور گفت انجمن  تا کنون توانسته است تعدادی بالغ بر بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور را عملیاتی نماید که حدود ۱۱۵۰۰ واحد آن مربوط به ساخت واحدهای مسکونی برای خانوار های دارای حداقل دو معلول با مشارکت بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی است. وی با ستودن کارهای خوبی که در انجمن خیرین مسکن ساز استان انجام شده، افزود: علیرغم این کارها باید از ظرفیت خوبی که استان زنجان دارد استفاده نمود  تا بتوان بیش از پیش در راه خدمت به محرومین قدم برداشت .در ادامه مهندس وهابی وطن گزارش کاملی از وضعیت انجمن خیرین مسکن ساز استان و ساخت تعداد بیش از هزار واحد مسکونی توسط انجمن در سطح استان خبر داد و افزود پروژه های جدیدی نیز در دست برنامه ریزی برای ساخت است. پس از ارائه گزارش های بعدی توسط بازرسین انجمن و رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان، استاندار زنجان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام شده با تاکید بر لزوم حفظ کیفیت بالا در ساخت پروژه ها افزود بایستی به نکاتی که مسائل فرهنگی و دینی را در خود نهفته دارد توجه کرده و به ساخت مسکن از تمامی جوانب نگاه ویژه داشته داشت. مهندس درویش امیری ضمن تقدیر از انجمن خیرین مسکن ساز که تا کنون خدمات ارزنده ای را برای مردم انجام داده است تاکید کرد بایستی عمر بناها با توجه به ساخت مستحکم در کشور افزایش یابد تا سرمایه های ملی به هدر نرود. در پایان پس از انتخاب آقایان کلانتری و نجفی به عنوان بازرسین انجمن، آیت اله خاتمی نیز فعالیت های انجمن خیرین مسکن ساز استان را شایسته تقدیر دانست و از اعضای هیئت مدیره تشکر کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group