امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامس استان زنجان

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامس استان زنجان

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن استان با حضور مهندس حاجی زاده  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مصطفوی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  ، معاونین ، مدیران شهرستان ها و سایر اعضا تشکیل شد . در ابتدا حاج آقا مصطفوی با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید و تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و صحبت هایی درباره فضیلت  ها و ارزش های معنوی عزاداری این ایام و اشاره به احادیثی در این زمینه جلسه را آغاز کردند .  در ادامه مدیر کل با تشکر از رهنمود های نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و با تشکر از شرکت همکاران در جلسه و تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و آرزوی قبولی عزاداری ها ، الگو قرار دادن  سیره آن امام بزرگوار در زندگی همه انسان ها را راه سعادت عنوان نمود . پس از آن با بیان محورهای اصلی این جلسه که تبیین سیاست های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با توجه به سمینار دفتر مرکزی  ،صحبت های خود را ادامه داد . وی با توضیح مواردی چند در این باره و بیان نکات مهم مطرح شده در آن سمینار از برگزاری ۲ جلسه شورای هماهنگی تا پایان سال و انجام بازدید های دوره ای و برگزاری جلسات در هر شهرستان با حضور معاونین خبر داد.  وی ضمن توضیحات لازم  درباره شرایط کنونی کشور  تلاش برای اعتلا و توسعه بنیاد مسکن را هدف اصلی دانست و اضافه کرد که در سمینار دفتر مرکزی مسائل و راهکارهای جدیدی در این راستا  توسط ریاست کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و معاونین کشوری مطرح شده خوشبختانه با تلاش همکاران بخش اعظم آنها در بنیاد استان اجرایی شده . وی مهم ترین موارد مطرح شده در آن سمینار را بحث شعبه محوری ، راه اندازی نظام پیشنهادات و انتقادات  ، برگزاری جلسات منطقه ای بین استان ها با حضور مدیران شهرستان ها  و ایجاد یک تفکری جمعی  بین کلیه همکاران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور دانست . وی با ابراز رضایت از تلاش همیشگی همکاران نیروی انسانی متخصص ، کارا ، دلسوز و ساعی را عامل پیشرفت بنیاد استان مطرح کرد و در دستور کار گرفتن محورهای مطرح شده در سمینار دفتر مرکزی در تمامی قسمت های بنیاد استان را خواستار شد . در ادامه جلسه هر یک از معاونین مسائل پیشنهاد شده مربوط به حوزه خود  در سمینار دفتر مرکزی را مطرح  نموده و  از تلاش  های انجام شده تشکر کرده و همت بیش از پیش همکاران در راستای جامه عمل پوشاندن به این سیاست های کلی را خواستار شدند . پس از آن مدیران شهرستان ها  و سایر اعضا پرسش ها و نظرات خود را مطرح کردند و به بحث و گفتگو پرداختند . در پایان جلسه با ذکر حدیثی در باره دعوت به نماز توسط حاج آقا صیدی جانشین نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به پایان رسید . 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group