امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

اولین جلسه شورای هماهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین ، مدیران شهرستان ها و مسئوولین واحدها برگزار گردید . در این جلسه در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با اشاره به ارزش های والای نماز  و تاثیرات فراوان معنوی این فریضه مهم الهی خواستار برگزاری هرچه منسجم تر و باشکوه تر نماز جماعت در بنیاد استان و شهرستان ها شده و از ارج نهادن همکاران به این امر تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه در سال ۹۳ با تبیین سیاست های کلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ، خواستار برنامه ریزی دقیق مسئولین بنیاد استان در سال ۹۴ برای  نیل به اهداف مهم  مجموعه گشتند . سپس هریک از معاونت های مربوطه با ارائه گزارشی درباره عملکرد سال ۹۳ به بررسی مشکلات موجود و اهداف سال ۹۴ پرداخته و پس از آن مدیران شهرستان ها و مسئولین واحدها نیز با مطرح کردن سوالاتی درباره مسائل موجود  بحث و گفتگو کردند

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group