مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

جلسه شورای معاونین و تبیین سیاست های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

جلسه  شورای معاونین و تبیین سیاست های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

طی جلسه ای با حضور مدیرکل بنیاد استان و معاونین  در خصوص انعکاس سیاست های مطرح شده در سمینار دفتر مرکزی که بر مبنای توسعه بنیاد مسکن بود تشکیل شد . در این جلسه حاجی زاده با بیان این سیاست ها توضیحاتی در این باره ارائه کرد . وی افزود جلسات منطقه ای بین استان ها با حضور ریاست کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد تا از نظرات و پیشنهادات مدیران شهرستان ها در راستای  بهبود و گسترش بحث شعبه محوری استفاده شود  چرا که نقش مهمی در برنامه ریزی شهرستان ها دارند .  وی همچنین توضیحاتی درباره طرح توسعه خدمات رسانی به روستاها ارائه کرد و از رایزنی های انجام شده با نمایندگان مجلس در خصوص تصویب این طرح در مجلس شورای اسلامی خبر داد .  پس بحث و و گفتگو درباره این مسائل و بیان نظرات معاونین در حوزه های مربوطه  جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید .

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group