امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه شورای فرهنگی اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مسکن استان با حضور دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

جلسه شورای فرهنگی اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مسکن استان زنجان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین صیدی قائم مقام مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاونین و مدیران این نهاد در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۳/۲۳ برگزار شد.

در این جلسه مهندس صنعتی منفرد گزارشی از فعالیت های فرهنگی بنیاد مسکن استان به ویژه در خصوص توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ارائه نمود و فعالیت های این نهاد را در این زمینه بسیار مناسب و ارزشمند دانست.

در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین شهرابی با بیان اینکه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نهادی است که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی مایه افتخار است، ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان یکی از نهادهای انقلابی و یادگارهای موفق و ارزشمند امام خمینی(ره) تلقی می شود که تاکنون قدم های ویژه ای در حوزه های مختلف به ویژه توسعه و ترویج مسائل فرهنگی بر داشته است.

وی برنامه های فرهنگی بنیاد مسکن استان را بسیار مطلوب دانست و گفت: بنیاد مسکن استان در حوزه امور فرهنگی بسیار فعال و پویا بوده و عملکرد اجرایی مدیران این نهاد در این زمینه بسیار مناسب و رضایت‌بخش است که انتظار می‌رود در سال جدید شاهد ارتقاء این فعالیت‌ها باشیم.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group