مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر معاونت عمران روستایی

جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر معاونت عمران روستایی

جلسه ستاد اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر معاونت عمران روستایی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان ، صنعتی منفرد معاون روستایی ، و کارکنان این معاونت  در مورخه ۳/۴/۹۴ برگزار شد . در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی با اشاره به آیات سوره مبارک عصر و حدیثی از امیرالمومنین (ع) از جایگاه ویژه نماز در زندگی و کار انسان ها سخنانی ایراد فرمودند و از توجه همه کارکنان به این امر مهم  ابراز رضایت کردند  . در ادامه صنعتی منفرد به ارائه گزارشی در رابطه با تهیه منظومه های روستایی ، تهیه و اجرای طرح بافت با ارزش روستایی و سند توسعه روستایی پرداخته و ضمن تقدیر و تشکر از حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی ، برگزاری اینگونه جلسات را بسیار مفید و ارزنده دانسته و خواستار برگزاری منظم این جلسات در طول سال گشت

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group