امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

بررسی پروژه های  مسکن شهری در زنجان  با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن استان

جلسه بررسی پروژه های مسکن شهری در زنجان با حضور دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ، مهندس هادوی مدیرکل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری زنجان، مهندس مقدم معاون مسکن شهری و مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان در روز سه شنبه مورخ ۹۸/۵/۱ برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی روند فعالیت های بنیاد مسکن استان در حوزه مسکن شهری، رهنمود ها و توصیه های فنی برای بهبود کیفی و روند اجرایی پروژه های در دست اقدام  و همچنین تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی در دست اجرا به ویژه ساخت مسکن محرومین در این نهاد ارائه شد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group