امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

جلسه بررسی پروژه های مسکن شهری بنیاد مسکن استان با حضور مهندس سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور

جلسه بررسی پروژه های مسکن شهری بنیاد مسکن استان با حضور مهندس سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور ، مهندس خواجه ای مدیرکل این نهاد و جمعی از همکاران و ارائه رهنمودهای لازم جهت تسریع در اجرای پروژه ها با رعایت اصول فنی و مهندسی برگزار شد.

در این جلسه مهندس سهرابی با بیان اینکه، رسالت اصلی بنیاد مسکن ، ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد است، ادامه داد: فلسفه وجودی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خدمت به محرومین و اقشار کم‌درآمد است و این باید مد نظر مجموعه انقلابی باشد.

وی ادامه داد: ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد، بنا به فرمان تاریخی امام (ره) که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیاتی شده، تحقق مشارکت‌های مردمی در رفع نیازهای جامعه است.

مهندس سهرابی به وضعیت  و پیشرفت پروژه های مسکن در استان زنجان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تاکنون قدم های مثبتی در استان در راستای تامین مسکن برداشته شده و امروزه شاهد تحول عظیمی در این حوزه هستیم که دراین چند سال کم سابقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه، برای پیشگیری از بروز حوادث ناگوار و مقابله با حوادث احتمالی، رعایت نکات ایمنی در ساخت و ساز‌ها باید مورد توجه جدی قرار گیرد، خاطر نشان کرد: همگان باید نسبت به رعایت دقیق آیین نامه ها اقدام نمایند تا هدف اصلی پیشگیری از حوادث منجر به خسارات جانی و مالی در عملیات ساختمانی محقق شود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group