امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

جلسه بررسی پروژه های حوزه مسکن شهری بنیاد مسکن استان با حضور معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

جلسه بررسی پروژه های حوزه مسکن شهری بنیاد مسکن استان با حضور مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ، خانم مهندس دهقانی مدیرکل دفتر مسکن شهری و حساب ۱۰۰ امام (ره)، مهندس سجادی سرپرست دفتر نظارت و ارزیابی مسکن شهری، مهندس عسگری فرماندار زنجان و مهندس بیات منش مدیرکل راه و شهرسازی استان روز چهارشنبه مورخه ۹۸/۳/۱در این نهاد برگزار شد .

در این جلسه ضمن بررسی روند فعالیت های بنیاد مسکن استان در حوزه مسکن شهری، رهنمود ها و توصیه های فنی برای بهبود کیفی و روند اجرایی پروژه های در دست اقدام در این نهاد از سوی مهندس حق شناس ارائه شد.

مهندس حق شناس بر تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی در دست اجرا و ساخت مسکن محرومین تاکید کرد .

وی تصریح کرد: هم افزایی و تعامل بین دستگاه های اجرایی به ویژه راه و شهرسازی در اجرای پروژه های عمرانی بنیاد مسکن امری ضروری است به طوری که می تواند نقش مهمی در تحقق اهداف و تامین مسکن محرومین داشته باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group