مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه بررسی و پیگیری مسائل مربوط به مناطق آسیب دیده شهری و روستایی استان ناشی از سیل اخیر

جلسه ای در روز یکشنبه مورخه ۹۸/۲/۲۹ با حضور دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس باقری مدیر کل مدیریت بحران استانداری زنجان، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی این نهاد در خصوص بررسی و پیگیری مسائل مربوط به مناطق آسیب دیده شهری و روستایی ناشی از سیل اخیر برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از خسارات ناشی از سیل اخیر در مناطق شهری و روستایی، تخصیص اعتبارات، اخذ تسهیلات ارائه شد و بر پیگیری این موضوع از  سوی مرکز تاکید گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group