مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه بررسی سامانه ها و ارایه سیاستهای حوزه فناوری اطلاعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات دفتر مرکزی

 

جلسه بررسی سامانه ها و ارایه سیاستهای حوزه فناوری اطلاعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور مهندس نعیمی مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد مسکن کشور، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان، معاونین،  مدیران شهرستانها و جمعی از کارشناسان حوزه های مختلف برگزار شد.

در ابتدا مهندس نعیمی گفت: با توجه به محدودیت‌های زیرساختی روستا‌ها از گذشته‌های دور، پرداختن به رفع این معضل همواره مورد توجه دولت‌ها بوده که در قالب طرح تکریم و اجرای دولت الکترونیک جهت تسهیل در تردد روستاییان به مراکز اجرایی شده و بنیاد مسکن نیز در این راستا با استفاده از ابزار‌های فنی و بهره مندی از فناوری‌های اطلاعاتی، همسو با دولت در این راه گام‌های اساسی برداشته است.

وی  با بیان اینکه ارائه بسیاری از خدمات در بنیاد مسکن با تعریف سامانه های الکترونیک و به صورت غیر حضوری انجام می شود، افزود : تسریع در حوزه های عمران روستایی و بازسازی  و شفافیت امور، افزایش سرعت عملیات پردازش پرونده‌های مالی، حداقل مزیت کارکرد بهره گیری از سامانه های فناوری اطلاعات است.

مهندس نعیمی  با بیان اینکه کاهش رفت و آمد ها و صرفه جویی در وقت با استفاده از این سامانه ها قطعا اثرات مثبتی خواهد داشت ، خاطر نشان کرد: استفاده از سامانه الکترونیکی  سبب سرعت عمل در رسیدگی به درخواست روستاییان برای صدور سند و پروانه ساخت و ساز، گرفتن زمین ، وام روستایی و … خواهد شد. و در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group