امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

جلسه بررسی برنامه توسعه اقتصادی اشتغالزائی روستاهای استان و طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

جلسه بررسی برنامه توسعه اقتصادی اشتغالزائی روستاهای استان و طرح توسعه پایدار منظومه های روستایی بنیاد مسکن استان در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۴/۳۱ با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، دکتر طهماسبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونین، کارشناسان و مشاورین برگزار شد.

در این جلسه درخصوص اقدامات و فعالیت های بنیاد مسکن استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی  رای زنی و گفتگو شد و مقرر گردید این طرح که در حال حاظر با پیشرفت ۸۵% در دست تهیه می باشد تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام برسد.

گفتنی است، برنامه توسعه اقتصادی ، اشتغالزایی و طرح توسعه پایدار منظومه های روستائی با هدف تجمیع توانمندی ‌ها و پتانسیل های موجود در روستاها در زمینه های مختلف به منظور تقویت پایدار روستاها تهیه شده است.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با شناسایی ظرفیت ها، اثرپذیری و اثرگذاری روستاها بر همدیگر را بررسی کرده و نقشه راهی را برای ماندگاری روستاییان در روستاها تدوین می کند

این طرح که با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام می شود،  به عنوان بالادست کلیه طرح های نقطه ای و جزیره ای مرتبط با روستاهای استان می باشد،  به طوری که با مطالعه همزمان ۱۷ بخش استان، که ماهیتی یکپارچه و فرابخشی دارد تدوین می شود  و اجرای آن موجبات رشد، شکوفایی و سرزندگی در محیط روستایی را فراهم می کند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group