امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

جلسه بررسی اجرای پروژه پردیس سینمایی زنجان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری

طی جلسه ای که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دکتر سلطانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس نیازی مدیر کل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری زنجان، مهندس مقدم معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان و جمعی از کارشناسان تشکیل شد، طرح محور فرهنگی، ورزشی گردشگری گاوازنگ زنجان(پردیس سینمایی)  مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.

در این جلسه، مهندس صنعتی منفرد به آمادگی کامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای اجرای پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ اشاره کرد و رویکرد این نهاد را استفاده از ظرفیت های موجود فنی و مهندسی استان و همچنین استفاده از نظرات صاحب نظران و اساتید مربوطه در این طرح دانست.

وی خاطرنشان کرد: شاخص های معماری و طراحی خاصی در این طرح مورد توجه می باشد که ایجاد یک محور فرهنگی، رفاهی و گردشگری متناسب و گسترده جهت استفاده مردم را در بر خواهد داشت.

در این جلسه  پس از ارایه کلیات طرح ، جزئیات پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید پیشنهادات مطرح شده از سوی مشاور در اجرای طرح لحاظ گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group