امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

جلسه با مدیریت شعب بانک صادرات استان در راستای گسترش تعاملات

 مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این نهاد، مهندس نجفی معاون پشتیبانی و مهندس موسوی معاون بازسازی مسکن روستایی این نهاد، با حشمتی مدیریت شعب بانک صادرات استان در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفتگو کردند.

مهندس صنعتی منفرد در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب، فعالیتهای بنیاد مسکن استان در بخشهای مختلف را تشریح نمود.

وی به اهمیت مقاوم سازی روستایی در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: در سطح استان بیش از ۴۷ هزار خانوار روستایی از تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی استفاده نموده اند، که این امر نشان می دهد که روستائیان از این طرح استقبال ویژه ای کرده اند و بانک ها نیز در پرداخت این تسهیلات همکاری و نقش مهمی ایفا نموده اند.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ادامه داد: تسهیلات مقاوم سازی و بهسازی مسکن هم سو با اهدافی چون احداث مسکن مقاوم و با دوام روستایی ، تلاش در حفظ هویت معماری بومی مسکن روستایی، تامین مسکن متناسب با نیاز روستاییان، به روستائیان پرداخت می شود.

صنعتی منفرد از تعاملات موثر بانک صادرات استان بعنوان یکی از بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه حشمتی مدیر شعب بانک صادرات استان زنجان ضمن تقدیر از فعالیت های بنیاد مسکن، نقش این نهاد انقلابی را در راستای رفع محرومیت زدایی در جامعه مهم تلقی نمود.

وی با بیان اینکه، بانک صادرات نیز همواره نقش مهمی در کمک به اقشار کم درآمد جامعه داشته است، اظهار کرد: بانک صادرات استان آمادگی خود را  با این نهاد انقلابی برای گسترش تعاملات در راستای حل مشکلات مردم به ویژه در سطح روستاها اعلام می کند.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group