امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

جلسه بامدیر امور شعب بانک تجارت استان در راستای گسترش تعاملات

طی جلسه ای مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس نجفی معاون پشتیبانی و مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی این نهاد با  علمدارپورمدیر عامل بانک تجارت استان در راستای گسترش تعاملات و همکاری های فی ما بین دیدارو گفتگو کردند.

در این دیدار مهندس صنعتی منفرد ضمن تبریک انتصاب به مدیر عامل جدید بانک تجارت استان، در خصوص وظایف و فعالیت های بنیاد مسکن استان توضیحاتی ارائه نمود.

وی به وضعیت مقاوم سازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی در سطح استان اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان رسالت مهمی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درآمد و مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی بر عهده دارد که در این راستا با کمک بانک ها توانسته تسهیلات ویژه ای به متقاضیان پرداخت کند.

مهندس صنعتی منفرد تعامل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  استان را با بانک های عامل بسیار مطلوب ارزیابی نمود وافزود: امیدواریم با تعامل و همکاری بیشتر با بانک تجارت استان نیز شاهد خدمت رسانی ارزنده تر و بیشتر به مردم باشیم.

در ادامه علمدارپور مدیر عامل بانک تجارت استان آمادگی خود را جهت همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه پرداخت تسهیلات اعلام نمود و بر مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی تاکید کرد و گفت: بانک تجارت استان نیز در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همواره در راستای توسعه استان و حل مشکلات مردم تلاش خواهد کرد.

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group