امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

جلسه بازآموزی سامانه پایش با حضور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

جلسه جهت بازآموزی سامانه پایش با حضور مهندس نعیمی مدیرکل دفتر فناوری  اطلاعات و ارتباطات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از کارشناسان حوزه های مختلف برگزار شد.

مهندس نعیمی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل بنیاد مسکن استان به جهت نگاه ویژه ایشان به حوزه فناوری اطلاعات و الکترونیکی کردن خدمات بنیاد، گزارشی از سیاستهای حوزه فناوری و سیستمهای بنیاد مسکن کشور ارائه نمودند.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group