امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

جلسه ارزیابی شاخصهای اختصاصی دستگاه های اجرایی استان

جلسه ارزیابی شاخصهای اختصاصی دستگاه های اجرایی استان

جلسه مشترک ارزیابی عملکرد شاخص های اختصاصی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، معاونین و کارشناسان  حوزه ها ی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نماینده معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری  ، نماینده معاونت برنامه ریزی استانداری و نماینده حوزه استاندار برگزار شد . در این جلسه شاخص های اختصاصی مربوط به ارزیابی عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بررسی و تایید گردید . ضمنا نمایندگان  استانداری حاضر در جلسه از همکاری و تعامل بسیار خوب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با استانداری در این زمینه تقدیر و تشکر نمودند .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group