امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

جشن خانواده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار شد

جشن خانواده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن کشور، معاونین بنیاد مسکن استان، جمعی از کارکنان و خانواده های این نهاد به مناسبت پاسداشت روز مهندس و فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه(س) در سالن اجتماعات بقیه الله الاعظم نیروی انتظامی برگزار شد.

در این مراسم مهندس صنعتی منفرد ضمن خیر مقدم به کلیه حاضرین مراسم و تبریک به مناسبت روز مهندس و فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س)، به تشریح فعالیت های بنیاد مسکن استان پرداخته و از خدمات ارائه شده این نهاد در سطح شهرها و روستاها از جمله اجرای طرح های هادی روستایی، ساخت و ساز مسکن برای اقشار کم درآمد، مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی، اجرای پروژه های عمرانی و … گزارشی ارائه نمود.
مهندس صنعتی منفرد در بخشی دیگر از سخنان خود، خانواده را به عنوان مهم ترین نهاد اجتماعی در جامعه دانست که می تواند، بنای توسعه ی منابع انسانی را پایه ریزی کند، اظهار کرد: دست یابی به جامعه سالم در گرو سلامت خانواده و خانواده سالم در گرو برخورداری افراد آن از سلامت روانی و داشتن ارتباط مطلوب با یکدیگر است، در همین راستا سعی نموده ایم که با برگزاری این نوع همایش ها و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی در بین خانواده های کارکنان، آن ها را در مسایل فرهنگی واجتماعی بنیاد مسکن مشارکت دهیم. چرا که با حمایت خانواده ها همکاران ما می توانند با روحیه بالاتر نقش موثرتری در این نهاد برای تحقق اهداف داشته باشند.
همچنین حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفترنماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان نیز ضمن خیر مقدم به همکاران و سایر حاضرین مراسم، گفت: خدمت به مردم مناطق روستایی جزو وظایف بنیاد مسکن است و خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با فعالیت های نهادهای انقلابی، تحولات چشم گیری در سطح روستاها ایجاد شده است.
وی در بخشی دیگر، بر اهمیت فریضه نمازاشاره کرد و این فریضه الهی را وظیفه همگان دانست و خاطر نشان کرد: توجه به فرائض دینی و مذهبی از جمله نماز، زمینه موفقیت، رشد و کمال انسان‌ها را فراهم می نماید که لازم است کارکنان و سایر قشرهای مردم به آن توجه جدی کنند
حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اقدامات این نهاد انقلابی را بسیار ارزشمند و مناسب توصیف کرد و از فعالیت های بنیاد مسکن استان در راستای خدمت رسانی به محرومین و اقشار کم درآمد تقدیر و تشکر نمود و گفت: بنیاد مسکن در راستای تامین مسکن افراد محروم جامعه گام های بلندی برداشته و در این مسیر به افتخارات ارزشمندی رسیده است.
وی، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه(س) به نقش و جایگاه ایشان در دین اسلام اشاره کرد و افزود: حضرت فاطمه(س) نقش اساسی در شکل‌گیری و تثبیت اسلام داشتند و زندگی ارزشمند حضرت فاطمه(س) راهنمای بسیار روشنی است برای افرادی که بخواهند به بهترین حیات دنیوی و اخروی دست یابند.
.
گفتنی است در ادامه مراسم از کارمندان نمونه بنیاد مسکن استان، فعالان حوزه نماز، همکاران حوزه امور عمرانی و ماشین آلات بنیاد مسکن استان، برگزیدگان مسابقات مقاله نویسی و نقاشی فرزندان و همسران کارکنان با موضوع نماز، با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.

سپس در پایان نیز به منتخبین قرعه کشی اعضای حاضر در مراسم جوایزی اهدا شد و همچنین به قید قرعه، ۶ خانواده حاضر در این جشن برای دریافت کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس انتخاب شدند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group