مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

تقدیر مجمع هم اندیشی توسعه استان از مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان زنجان

طی نشست مجمع اندیشی توسعه استان با مدیرکل، معاونین و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۱۵  که با حضور حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان  و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان همراه بود از مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد. در این جلسه  اصانلو دبیر این مجمع با اشاره به اقدامات و فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که نقش مهمی در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها داشته است از تلاش ها و فعالیت های مهندس صنعتی منفرد به عنوان یکی از مدیران مبتکر و جوان استان در این نهاد تقدیر و تشکر نمود.  مهندس صنعتی منفرد در این جلسه با اشاره به عملکرد بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف عمران روستایی، مسکن شهری و بازسازی و مسکن روستایی اقدامات زیر بنیایی این نهاد در ابعاد مختلف محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم را نقشی کلیدی عنوان نمودند. آیت اله خاتمی  نیز روحیه انقلابی کارکنان این نهاد را متفاوت از سایر دستگاه ها عنوان کرده و افزودند همدلی و هماهنگی مجموعه پرسنل به همراه تخصص و پشتکار و توان بالا  از علل اصلی موفقیت بنیاد مسکن است. ایشان عملی ساختن اهداف امام (ره) یعنی خدمت به محرومان به عنوان ولی نعمتان کشور و پیروی از  منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را سرلوحه امور این نهاد انقلابی عنوان کردند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group