مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

تقدیر فرمانده نیروی انتظامی از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

سردار سرتیپ دوم رحیم جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) در مورخه ۹۸/۰۲/۰۵ در بنیاد مسکن استان حضور یافتند و با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل این نهاد در راستای گسترش تعاملات دیدار و گفت و گو نمودند.

در این دیدار سردار سرتیپ دوم رحیم جهانبخش فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان ضمن تبریک به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن و افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) ، نقش این نهاد انقلابی را در راستای خدمت به محرومین و حل مشکلات روستائیان مهم دانست و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی انقلابی خدمت به محرومین و مستضعفین را سرلوحه امور خود قرار داده است.

وی ادامه داد: ، همانطوریکه بنیادمسکن انقلاب اسلامی درساخت مسکن محرومین جامعه پیش قدم بوده و دراین مسیرتوفیقات ارزنده ای حاصل شده، نیروی انتظامی نیزدرکناراین نهاد درجهت برقراری امنیت وایجادآسایش علاوه برشهرها درروستاها نیزبرنامه های متعددو سازنده ای انجام داده است.

سردار سرتیپ دوم جهانبخش با بیان اینکه، امنیت درسایه تعامل و مشارکت مردمی ایجادمی شود، خاطر نشان کرد: این دستگاه  آمادگی خود را جهت همکاری و هماهنگی بیشتر با این نهاد انقلابی در راستای حل مشکلات مردم به ویژه روستائیان و اقشار کم درآمد جامعه اعلام می دارد.

در ادامه، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن تشکر از فعالیت ها و خدمات نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت در جامعه ، افزود: خوشبختانه تاکنون همکاری بین دستگاهی و تعامل به وجود آمده بین این دو دستگاه بسیار خوب بوده است.

وی به تشریح فعالیت های این نهاد انقلابی  به ویژه در سطح روستاها اشاره کرد و گفت: اجرای طرح بهسازی مسکن در روستاها با هدف بهبودکیفیت ساخت وسازها برابر اصول فنی، تهیه و اجرای طرح هادی با هدف تغییر محیط روستاها به محیط شاداب و بهداشتی، طرح صدور سند املاک روستایی، ایمن سازی روستاهای در معرض خطرات متعدد طبیعی و غیرطبیعی، از اهم فعالیتهای این نهاد در عمران وآبادانی روستاها و شهرها می باشد

مدیرکل بنیاد مسکن استان تاکید کرد: با هماهنگی و هم افزایی بین این دو دستگاه، جامعه بهتری از منظر امنیت خواهیم داشت که امیدواریم این همکاری برای تحقق اهداف هر دو دستگاه روز به روز بیشتر شود.

در پایان، فرمانده نیروی انتظامی استان با اهدای لوحی از زحمات مدیرکل بنیاد مسکن در راستای عملکرد مطلوب تقدیر و تشکر نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group