امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

تقدیر فرماندار شهرستان ایجرود از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به خاطر عملکرد مطلوب در عمران و آبادانی روستاها

فرماندار شهرستان ایجرود در جلسه شورای اداری این شهرستان از مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به خاطر عملکرد مطلوب در عمران و آبادانی روستاها تقدیر نمود.

سجاد صنعتی منفرد در این جلسه با اشاره به آمار ساخت و ساز و اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان ایجرود گفت : در ۶۳ درصد روستاهای شهرستان طرح هادی اجرا شده است .
وی افزود : علاوه بر احداث ۱۱ مورد خانه عالم در شهرستان،برای ۹۰۹۲ واحد روستایی و ۱۵۰۹ واحد شهری سند صادر شده است.

در ادامه سلیمی از افزایش ۴۱۱ درصدی آسفالت معابر روستایی این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: با همکاری بخشداری های مرکزی و حلب و همچنین اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان طرح های عمرانی خوبی در روستاهای شهرستان در حال اجراست .

وی با اشاره به رونمایی از سند اجرایی توسعه ی شهرستان ایجرود گفت: با اجرای سند اجرایی توسعه ی ایجرود ، گام بزرگی در جهت توسعه شهرستان به لحاظ زیرساختی و کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی برداشته خواهد شد که این امر باعث ایجاد تحول در شهرستان می گردد .
فرماندار شهرستان ایجرود تصریح کرد : عملیات اجرایی سند توسعه شهرستان ایجرود با توجه به اسناد بالادستی و اولویت الگوی تولید و اشتغال طراحی و تدوین شده است .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group