مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

تقدیر جمعی از دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای بخش انگوران از مدیرکل و مجموعه بنیاد مسکن استان

جمعی از دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای بخش انگوران شهرستان ماهنشان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، از مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن و مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی این نهاد، که در حوزه اجرای طرح های هادی، مقاوم سازی مسکن روستایی، توسعه و سازندگی  روستاها و حل مشکلات روستاهای بخش انگوران فعالیت ها واقدامات مهمی انجام داده اند، تقدیر وتشکر نمودند. در ابتدا مهندس صنعتی منفرد به فعالیت ها و اقدامات بنیاد مسکن استان درتوسعه وعمران روستاها اشاره کرد وگفت: بنیاد مسکن استان به عنوان یک دستگاه تخصصی وفنی در راستای محرومیت زدایی وتوسعه روستاها گام های مطلوبی برداشته و همواره درکنار مردم مناطق روستایی، تعامل خوبی با دهیاران وشوراهای اسلامی داشته است.

وی خدمت به مردم مناطق روستایی را جزو وظایف بنیاد مسکن و سایر دستگاه های اجرایی دانست وافزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با فعالیت های نهادهای انقلابی، تحولات چشم گیری در سطح روستاها ایجاد شده وزیرساخت های لازم در راستای توسعه روستاها فراهم شده است.

صنعتی منفرد خواستار تعامل ویژه و همکاری بیشتر دهیاران وشوراهای اسلامی با بنیاد مسکن استان شد و تصریح کرد: دهیاران وشوراهای اسلامی بهترین یاوران بنیاد مسکن در روستاها به شمارمی آیند که در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی این مناطق نقش ویژه ای دارند.

وی تاکید کرد : با توجه به ظرفیت بالای مناطق روستایی در امر تولید و اشتغال باید روز به روز خدمات بیشترو مطلوبتری به این مناطق ارائه شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group