امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

تقدیر استاندار زنجان از مدیرکل بنیاد مسکن استان در راستای مدیریت هوشمندانه ، اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در زمینه کاهش اثرات حوادث ناشی از سامانه بارشی اخیر

در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران که در روز یکشنبه مورخه ۹۸/۰۲/۲۲ به ریاست دکتر حقیقی استاندار زنجان و جمعی از مسئولین و مدیران استانی برگزار شد، از زحمات و تلاش های مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای مدیریت هوشمندانه ، اتخاذ تدابیر و اقدامات پیشگیرانه در زمینه کاهش اثرات حوادث ناشی از سامانه بارشی نوروز سال ۹۸ و کوشش و ایفای نقش ارزنده در ستاد مدیریت بحران استان تقدیر به عمل آمد.

متن لوح به شرح ذیر می باشد؛

جناب آقای سجاد صنعتی منفرد

مدیرکل محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان

بی شک انجام اقدامات پیشگیرانه و کاهش خطرپذیری با بهره گیری مناسب از شاخص های علم، تجربه و تعهد، زمینه آمادگی و کاهش اثرات مخرب حوادث طبیعی را فراهم می سازد، تلاش و مساعی که در زمینه کاهش اثرات حوادث و سوانح طبیعی در کشور عزیزمان ایران اسلامی صورت می پذیرد بذری است از نیکوکاری که در مزرعه آخرت کاشته می شود.

نظر به اینکه با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و اقدامات پیشگیرانه و اشرافیت کامل، سامانه بارشی نوروز سال ۹۸ در استان بدون خسارت جانی مدیریت کردید، بدینوسیله از تلاش، کوشش و ایفای نقش ارزنده و موثر جنابعالی در ستاد مدیریت بحران استان تشکر می کنیم.

امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی در خدمت رسانی به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

 

حقیقی

استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان زنجان

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group