امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

تقدیر از همکاران در نظام پیشنهادات و انتقادات

 

جلسه ای در خصوص کمیته انتقادات و پیشنهادات  با حضور مدیر کل ، معاونین و جمعی از کارکنان در نماز خانه بنیاد استان برگزار شد . حاجی زاده ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان در باره کمیته انتقادات و پیشنهادات عنوان کرد این کمیته با رویکرد مشارکت کلیه کارکنان در پیشبرد اهداف بنیاد مسکن  استان تشکیل شده است . وی افزود این کمیته موجبات بهبود روندهای معمول ، صرفه جویی و راهکارهای جدید درآمد زایی را ایجاد میکند که در بسیاری از کشور های پیشرفته دنیا و همچنین شرکت های بزرگ اجرا شده و عامل موفقیت های بیشتر آن ها گشته است . در پایان از آقایان : محمد همتیان ، یحیی محبوبی ، نوید احمدی ، بهنام ابراهیمی ، مهدی آهنکار و اسماعیل فرجی نیا بابت ارائه پیشنهادات ارائه شده با اهدا لوحی تقدیر گردید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group