مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

تقدیر از مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان به عنوان مدیر نمونه

تقدیر از مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  شهرستان ماهنشان به عنوان مدیر نمونه

طی مراسمی در روز سوم خرداد که با حضور تمامی مسئولان شهرستان ماهنشان از جمله حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا زاهدی پور امام جمعه شهرستان ، صفری فرماندار و سایر مدیران دستگاه ها برگزار شده بود از مهندس سید محمد موسوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان به عنوان مدیر نمونه تقدیر به عمل آمد . در این مراسم امام جمعه شهرستان و فرماندهی سپاه ناحیه هر یک به صورت جداگانه ضمن قدردانی از زحمات و خدمات مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان با اهدای لوح تقدیر تشکر نموده و وی را از مدیران خدوم و انقلابی و زحمتکش دانستندکه تا کنون خدمات فراوانی را در این شهرستان انجام داده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group